Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Чорний гранат Black Candy

На європейському ринку скоро з’явиться новий сорт граната R36, який отримав комерційну назву Black Candy, на сьогодні сорт проходить реєстрацію в Іспанії.

Black Candy протягом усього процесу зростання має чорну шкірку, а, коли дозріває, шкірка набуває фіолетового відтінку. Усередині шкірка граната повністю червона, зерна соковиті з невеликими насінням та солодким смаком. Плоди середнього розміру, схожі на інші сорти, але з більш солодким смаком. Сорт було вперше отримано ще 5 років тому компанією Fertviher методом схрещування та гібридизації, він одразу привернув увагу через свій незвичайний колір та солодкий смак.

«З часу першої публікації про цей гранат ми отримали багато дзвінків, цей сорт викликав великий інтерес. Але перші врожаї ми будемо продавати самі. Надалі плануємо укласти ексклюзивну угоду з рітейлером, який працює на фруктовому ринку преміум-класу та буде просувати наш гранат як Black Candy», – коментують у Fertviher.

Цей сорт також може мати великий потенціал у косметичній промисловості  та у виробництві соків. «Ми очікуємо, що дослідження, які тривають, підтвердять, що плід з чорної шкіркою містить унікальні поживні компоненти, які виділять його серед червоних або блідих сортів» – говорить представник Fertviher.

Джерело: Fresh Plaza

ВСІ НОВИНИ