Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Чоботи для харчової промисловості Bekina, Бельгія (до -50°С)

ФудПак Сервіс, відповідаючи на запити ринку про якісніше та надійніше взуття, розпочав поставки чобіт Bekina на ринок України.
Важливою перевагою чобіт Bekina є висока надійність, вони міцні та мають великий строк експлуатації. Також безсумнівним плюсом є здатність витримувати низькі температури до -50°С, що забезпечується технологію виробництва NEOTANE®. Спеціальний метод лиття чобіт забезпечує довготривалу носкість без втрати якості за найрізноманітніших умов експлуатації. Проте чоботи не обтяжуються, залишаючись легкими.
Також до чобіт розроблені спеціальні устілки (двошарові та тришарові), в тому числі й ортопедичні. Устілки змінні, їх можна прати.
Компанія BekinaBoots заснована в 1962 році. Маючи понад 55 років досвіду, вона стала важливим гравцем на світовому ринку захисного взуття.
Компанія спеціалізується на виготовленні робочих чобіт за власною технологією NEOTANE®. Чоботи Bekina легкі, зручні та міцні. Вони забезпечують високий ступінь захисту від забруднень та мають оптимальну хімічну стійкість.

ВСІ НОВИНИ