Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Благодійність: PepsiCo Україна для миколаївських лікарів

PepsiCo підтримує громади в регіонах своєї присутності та допомагає тим, хто на передовій боротьби з коронавірусом. Зокрема, на Миколаївщині компанія співпрацює з КУ «Агенція розвитку Миколаєва» та ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив», а також бере участь в ініціативі #ПідтримуюЛікарів.

У рамках цієї ініціативи до Великодніх свят PepsiCo в Україні передала 1400 літрів соку медичним закладам Миколаєва для медпрацівників та хворих, які перебувають на лікуванні в стаціонарах.

16 квітня нову партію продукції компанії отримали ще шість лікарень Миколаєва — це Міська лікарня швидкої медичної допомоги, Міська дитяча лікарня №2, Міський пологовий будинок №1, Міська лікарня №3 та Міська лікарня №5. З початку карантину PepsiCo Україна надала вже більше 15 тонн продукції власного виробництва та продовжує робити це регулярно. Зокрема, було передано соки та напої, снеки та молочні продукти медичним закладам міста. Крім того, через благодійні фонди-партнери та міські територіальні центри обслуговування соки отримали соціально незахищені верстви населення міста — пенсіонери, самотні, інваліди ти ветерани, а також багатодітні сім’ї.

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів і напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії також входять газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Джерело: http://pepsico.ua

ВСІ НОВИНИ