Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Billa відкриває в Австрії магазини-контейнери самообслуговування

У Карінтії (федеральна земля на півдні Австрії) відкрилися контейнерні безпілотні магазини, пише Rewe-Group.

Проект запускають компанії Billa та myAcker (раніше займалася розробкою AckerBox — магазину самообслуговування для регіональної кухні). Перші магазини самообслуговування відкрилися 14 квітня в чотирьох населених пунктах Карінтії (Бальдрамсдорф, Деллах, Флаттах і Мьорчах), де немає стандартних роздрібних магазинів Billa.

Магазин має назву Billa Regional Boxes, а його площа становить 11 кв. м. У ньому покупець може придбати близько 200 товарів повсякденного попиту, від харчових продуктів до предметів гігієни. Також у магазинах продають товари від місцевих постачальників — невеликих підприємств і фермерів. До міні-магазинів Billa Regional Boxes, які перебувають під регулярним відеоспостереженням, можуть увійти всі охочі. Режим роботи магазинів збігається з традиційними годинами роботи супермаркетів мережі Billa.

Щоб зробити покупку, клієнту необхідно вибрати потрібні йому товари, просканувати їх на касі самообслуговування та оплатити картою або готівкою.

Якщо експеримент виявиться успішним, партнери планують продовжити встановлювати подібні точки самообслуговування в інших містах.

ВСІ НОВИНИ