Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Алюмінієві банки -переробка та рециклінг

Загальний рівень вторинної переробки алюмінієвих банок з-під напоїв у Євросоюзі, Швейцарії, Норвегії та Ісландії в 2017 р збільшився на 2,3%: з 72,8% у 2016 р до рекордних 74,5% у 2017 р.

У 2017 році у країнах ЄС та ЄАВТ було перероблено майже 31 млрд банок, що склало більше 420 тис. т алюмінію та зробило свій вклад у розвиток європейської економіки замкнутого циклу. Всі алюмінієві банки придатні для вторинної переробки, незалежно від кольору, дизайну, формату або розміру.

Вторинна переробка алюмінію споживає на 95% менше енергії та генерує тільки 5% викидів парникових газів, в порівнянні з його виробництвом з первинної сировини. Таким чином, рециклінг банок дозволяє заощадити близько 3 млн т умовних викидів парникових газів на рік, що еквівалентно річним викидам середнього європейського міста, наприклад такого як Белфаст, Мальме або Салоніки.

Виробники металевих банок (підприємства-члени асоціації Metal Packaging Europe) та їх постачальники алюмінію впевнені, що в наступному десятилітті європейські темпи вторинної переробки банок ще більше зростуть, перш за все, завдяки комбінації поліпшених систем збору пластикових та металевих банок для напоїв та ініціатив, заснованих на стимулах, таких як сучасні схеми повернення («готівку за банки»).

ВСІ НОВИНИ