Приветственные обращения участникам выставки - Выставка оборудования и технологий для пищевой промышленности Inprodmash в Киеве
 

Приветственные обращения

герб smМіністерство аграрної політики та продовольства України


Martynyuk-1  Шановні учасники, організатори та гості виставок!

Від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України і від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди відкриття найбільш представницького в нашій державі галузевого заходу - Всеукраїнського тижня харчових технологій, в рамках якого поводяться  головні виставки з у сфері обладнання, технологій і упаковки для харчової та переробної промисловості  «INPRODMASH & UPAKOVKA'2017», а також хлібопекарської «BAKERY  UKRAINE'2017» та кондитерської промисловості  «SWEETS  UKRAINE'2017».  

Агропромисловий комплекс нашої держави має потужний потенціал. Україна належить не лише до числа найбільших світових експортерів соняшникової олії, кукурудзи, ячменю, пшениці, сої та м'яса птиці, а й може гордитися своєю харчовою промисловістю, яка за останні роки стала лідером серед галузей реального сектору економіки за обсягами реалізованої промислової  продукції.

Переконаний, що Всеукраїнський тиждень харчових технологій стане реальним відображенням сучасного стану ринку обладнання, технологій та упаковки для харчової індустрії, створить комфортні умови для ділового спілкування між провідними українськими та іноземними виробниками та  потенційними покупцями їх продукції, а також сприятиме підвищенню рівня інноваційної діяльності підприємств харчової промисловості та конкурентоспроможності вітчизняних харчових продуктів.

Бажаю усім учасникам і гостям виставок нових цікавих зустрічей, ефективної співпраці  та  плідних ділових контактів!

 

З повагою 

Максим МАРТИНЮК,

Перший заступник Міністра аграрної  політики та продовольства України                                           

  

Grimco Trade Holland,

проект «Партнери у міжнародному бізнесі FoodTechLink Ukraine» 

 

111

Шановні відвідувачі та учасники!

Загальновідомо, що агропродовольча галузь є найбільш значущим сектором від якого залежить розвиток економіки України, що головним чином пов'язане з високим експортним потенціалом.

У минулому 2016 році загальний обсяг агропродовольчої продукції становив 640 млрд. доларів США (або 18% ВВП), а її частка в структурі українського експорту - 42%, причому понад 27% цієї продукції було експортовано до Європи. Площа сільськогосподарських земель становить 41,5 млн. гектарів або близько 70% усієї території країни. А отже, Україна вже є важливим гравцем світового агробізнесу і має великий потенціал для подальшого розвитку.

Будучи аграрною країною, Україна є провідним світовим виробником та експортером соняшникової олії та макухи, а також важливим гравцем на світовому ринку з експорту ячменю, пшениці, кукурудзи, рапсу, сої, м'яса птиці, меду та волоських горіхів, переважно у вигляді сировини та непереробленої продукції. Овочі, фрукти, ягоди та гриби також мають високий експортний потенціал, особливо у вигляді переробленої та консервованої продукції.

Актуальна задача полягає в наданні більшого значення технологіям обробки, пакування та зберігання, а також у більш широкому  впровадженні європейських практик сталого сільського господарства та систем управління безпечністю харчових продуктів.

Усе більше українських підприємств харчової промисловості прагнуть дотримуватися європейських і світових стандартів безпечності харчових продуктів: HACCP, BRC, IFS і GlobalGAP. Коли вироблена ними продукція, призначена для експорту, відповідатиме цим стандартам, вирішальне значення для маркетингової стратегії матиме професійний національний брендинг. До речі, на закордонних виставках відповідної тематики найкраще позиціонувати Україну саме як агрокраїну.

Нідерланди є другим найбільшим у світі експортером агропродовольчої продукції завдяки безперервному інвестуванню в інноваційний розвиток агропродовольчого ланцюга. Нідерланди посідають 6 місце серед найбільш інноваційних країн світу і 2 місце серед найбільш інноваційних країн Європи, маючи найвищий рівень приватних інвестицій у НДДКР агропродовольчого сектору. Ми готові поділитися нашим інноваційним досвідом і знаннями з українськими підприємствами харчової промисловості.

Ось чому компанії-представники Голландського павільйону беруть участь у Міжнародній виставці INPRODMASH & UPAKOVKA 2017. Як і минулого року, наша участь присвячена проекту «Партнери у міжнародному бізнесі FoodTechLink Україна» -  голландському державно-приватному партнерству в сфері харчової промисловості та пакувального обладнання. Завдяки такій конструктивній співпраці ми готові колективно підтримати українську харчову промисловість у професійному сенсі. Адже всі наші компанії-учасниці є відомими у своїх галузях і мають значний досвід у сфері експорту харчового та пакувального обладнання. Завдяки ефективній співпраці ці компанії можуть допомогти у підвищенні конкурентоспроможності продукції та якості послуг українських підприємств.

Хочу висловити особливу подяку колективу компанії АККО Інтернешнл за те, що він, виявивши командний дух і неабияку наснагу, організував цей міжнародний захід для зустрічі вітчизняних та іноземних спеціалістів у сферах харчової промисловості та пакувального обладнання з різних країн світу.

Бенно Грімберг,

Директор Grimco Trade Holland та

координатор проекту «Партнери у міжнародному бізнесі FoodTechLink Україна» з представництвами в Києві та Енсхеде (Нідерланди)

 

Національна асоціація «Укрмолпром» 

 

Бондаренко sm

Шановні учасники, організатори та гості виставки!

Від імені Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» і від себе особисто вітаю з відкриттям самого масштабного в нашій державі галузевого виставкового форуму Всеукраїнського тижня харчових технологій.

Важливо, що цей об'єднаний захід, який зібрав на одному майданчику постачальників технологічного, холодильного обладнання, пакувальних технологій для харчової і переробної промисловості, привертає до себе увагу вітчизняних виробників харчових продуктів, в тому числі і молочної продукції, і є одним з найбільш цікавих і представницьких виставкових подій, як в Україні, так і за її межами.

Вітчизняні молокопереробні підприємства, незважаючи на об'єктивні труднощі, вишукують можливості здійснювати переоснащення виробництва, освоюють нові види продукції. Це дозволяє їм ефективно працювати, виробляти продукцію високої якості і в широкому асортименті поставляти її на прилавки магазинів.

Українські виробники нарощують і експортний потенціал. На сьогодні молочна продукція українського виробництва експортується в 90 країн світу, 12 кращих виробників отримали Єврономер, що підтверджує виробництво продукції за європейськими стандартами.

Сподіваємося, що цей форум буде цікавий фахівцям молокопереробних підприємств - потенційних покупців технологій, обладнання, упаковки, і в результаті сприятиме взаємовигідному співробітництву, активізації партнерських відносин, укладанню нових угод.

Бажаю всім учасникам виставки миру, добра, здоров'я і подальшого процвітання. Успішних і плідних Вам зустрічей, цікавих ідей і успішного впровадження їх в життя!


З глибокою повагою

Василь БОНДАРЕНКО

Голова правління Національної асоціації «Укрмолпром»

 

Об'єднання «Укрхлібпром»  

 

Vasilchenko_2sm

Шановні учасники, організатори та гості виставки!

Від імені Об'єднання підприємств хлібопекарної промисловості «Укрхлібпром» та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди відкриття другої Міжнародної спеціалізованої виставки хлібопекарської промисловості «BAKERY UKRAINE», яка проводиться в рамках найбільш представницького в Україні  об'єднаного виставкового заходу в харчовій та переробній промисловості - Всеукраїнського тижня харчових технологій.

Хліб завжди був символом добрих намірів, добробуту, продуктом першої необхідності. Хліб - основа нашого буття і соціального спокою та благополуччя суспільства.

Виставка хлібопекарської промисловості дасть можливість спеціалістам розширити свій кругозір та отримати корисну інформацію про сучасний стан і тенденції  розвитку хлібопекарської та  суміжних з нею галузей харчової індустрії. Співорганізатори заходу Об'єднання «Укрхлібпром» та компанія «АККО Інтернешнл» спільними зусиллями постаралися зробити усе можливе, щоб ця виставка нікого не залишила байдужим - ні виробника хлібобуло

чної продукції, ні споживача, ні виробника технологічного обладнання, ні розробника новітніх технологій.

Сподіваємося, щ

о ця важлива галузева подія стане поштовхом для подальшого вдосконалення виробництва, впровадження  інноваційних технологій і обладнання, для насичення  українського ринку харчовими продуктами високої якості та широкого асортименту, адже здорове харчування є запорукою нашого здоров'я.

Успішної всім роботи, цікавих відкриттів  і корисних ділових контактів!

 

З повагою

Олександр ВАСИЛЬЧЕНКО,

Голова Ради, генеральний директор Об'єднання «Укрхлібпром»

 

 Асоціація «Укркондпром» 

 

 

Балдынюк sm Шановні учасники, організатори та гості виставок!

Від імені Асоціації «Укркондпром»  і від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди відкриття в рамках Всеукраїнського Тижня харчових технологій 22 Міжнародної спеціалізованої виставки кондитерської  промисловості «SWEETS  UKRAINE' 2017».

Кондитерська індустрія є однією з найбільш експортно-орієнтованих підгалузей харчової промисловості України завдяки ретельному добору висококваліфікованих кадрів, якісної сировини, запровадженню європейських стандартів та наполегливій роботі трудових колективів з модернізації виробництва, поліпшення асортименту продукції і пошуку нових ринків збуту. Яскравим свідченням цього є те, що на сьогодні українські кондитерські вироби, які є продукцією з високою часткою доданої вартості, експортуються в понад  50 країн світу.

Впевнений, що, незважаючи на високий ступінь насичення внутрішнього ринку вітчизняними кондитерськими виробами,  виставка «SWEETS  UKRAINE' 2017»  створить сприятливе бізнес-середовище для плідного діалогу між зацікавленими сторонами, сприятиме посиленню позиції вітчизняних виробників на ринку цієї продукції, а також стимулюватиме їх до залучення інвестицій, пошуку нових та нетрадиційних рішень і покращення інвестиційної та інноваційної діяльності.

Бажаю усім учасникам і гостям виставки успіхів та розширення ділових контактів!

 

З глибокою повагою

Олександр  БАЛДИНЮК,

Президент Асоціації «Укркондпром»                  

 

Національна асоціація «Укрм'ясо» 

 

Укрмясо Попов sm

Шановні організатори, учасники і гості виставки!

Від імені Національної асоціації виробників м'яса та м'ясопродуктів України «Укрм'ясо» і від себе особисто вітаю вас з відкриттям Всеукраїнського тижня харчових технологій.

Найбільш масштабними виставками цього форуму є міжнародні спеціалізовані виставки обладнання та технологій для харчової і переробної промисловості «INPRODMASH & UPAKOVKA», на яких демонструються новітнє обладнання та інноваційні рішення, в тому числі і для м'ясопереробної галузі. Високий статус цих виставок, які є ровесниками нашої країни, підтверджений сертифікатом Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI) і високим авторитетом серед фахівців харчової промисловості.

Необхідно відзначити, що, незважаючи на важке економічне становище, вітчизняна м'ясна промисловість, долаючи всі труднощі, продовжує виробляти і постачати для населення продукцію, яка вважається однією з кращих в світі.

Переконаний, що цей об'єднаний виставковий захід в черговий раз продемонструє всі кращі напрацювання для переробки сільськогосподарської сировини, і стане традиційним місцем зустрічі провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців харчової та пакувальної галузей, а також своєрідним містком для налагодження ефективних торгових контактів між продавцями і споживачами обладнання і технологій для м'ясної галузі.
Бажаю всім успішної, плідної роботи, цікавих зустрічей і хороших контрактів!


З глибокою повагою

Володимир ПОПОВ,

Голова правління Національної асоціації «Укрм'ясо»


 


 

ИНФОРМАЦИОННАЯ ПОДДЕРЖКА

                    60204-!  

i-u-pav 3

 

Место проведения

Киев, Украина
Броварской проспект, 15
Международный выставочный центр (МВЦ)

 


Генеральный застройщик

ООО "Экспосервис"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Руководитель выставки

Виктория Крыжановская (Струкова)

+38 044 456 3804

+38 050 411 4805

отправить запрос

 

 

 

менеджер выставки

Елена Кривонос

+38 063 233 2562

отправить запрос

international.acco

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved