1 серпня 2017 року почала діяти Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. - Выставка оборудования и технологий для пищевой промышленности Inprodmash в Киеве
 

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Can-Uk 1 серпня 2017 року почала діяти  Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Запровадження зони вільної торгівлі з Канадою відкриває величезні можливості для українського бізнесу. Без мита українські виробники зможуть експортувати в Канаду перероблену сільськогосподарську продукцію, товари харчової, легкої, хімічної, нафтової та машинобудівної промисловості.

У свою чергу, Україна зобов'язалась скасувати митні тарифи на 72% канадських товарів, зокрема, на рибу та морепродукти, зернові, арахіс, соки, мінеральну воду.

Президент Петро Порошенко  на своїй сторінці у Facebook написав:

"Цей документ відкриває вікно колосальних можливостей для українського бізнесу - у торгівлі, в державних закупівлях, в електронній комерції".

Він підкреслив, що цей крок набагато важливіший, ніж просто торгівельна угода. "Це красномовний і символічний жест підтримки, це чудовий прояв особливого партнерства, яке міцніє між нашими державами - далекими географічно, але такими близькими по духу, цінностях та прагненнях", - зазначив він.

Як пише видання depo.ua, Міністр міжнародної торгівлі Канади Франсуа-Філіп Шампань у своєму Twitter українською мовою оголосив про підтримку діаспорою вільної торгівлі із Україною.

"Надзвичайно позитивна підтримка української громади в Канаді Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Очікуємо подальшу співпрацю в майбутньому!" - написав Шампань.

 Джерело: Українська правда

 

 

Все новости

 


 

ИНФОРМАЦИОННАЯ ПОДДЕРЖКА

                    60204-!  

i-u-pav 3

 

Место проведения

Киев, Украина
Броварской проспект, 15
Международный выставочный центр (МВЦ)

 


Генеральный застройщик

ООО "Экспосервис"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Руководитель выставки

Виктория Крыжановская (Струкова)

+38 044 456 3804

+38 050 411 4805

отправить запрос

 

 

 

менеджер выставки

Елена Кривонос

+38 063 233 2562

отправить запрос

international.acco

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved